• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Güloğlu’ndan Belediye işçilerine yapılan zamlarına çarpıcı yorum

“Güloğlu korkusu yüzde 71 yaptırdı kendisi o zammı tamamlayacak inşallah” Düzce Belediyesi'nin işçilere yaptığı zammı değerlendiren Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Davut Güloğlu, işçileri adına mutlu olduğunu ancak seçimlerin yaklaşması ve Düzce’de Davut Güloğlu’nun isminin korkusu nedeniyle bu zammın verildiğini belirtti.

31.01.2024 - 00:22
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, çalışanlarına yüzde 71 zam yapıldığını açıkladı. İşçilere memurlara en büyük zammın ise Refah Partisi döneminde Prof. Dr. Necmettin Erbakan döneminde verildiğini hatırlatan Yeniden Refah Partisi Düzce belediye başkan adayı Davut Güloğlu, "Mutlu bir haber aldık. Belediye işçilerine yüzde 71 zam yapılmış. Yeniden Refah Partisi'nin ve Davut Güloğlu’nun korkusu yüzde 71 zam yaptırdı. Bunu görebiliyoruz. Gönül isterdi ki yüzde 100 zam yapsınlar. O zammı yapmakta Yeniden Refah Partisi ile seçimleri kazandığımızda bize nasip olacak inşallah. Çünkü biz yüzde 300 lere kadar zam yapan Erbakan hocamızın öğrencileriyiz" dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar