• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Üç Partinin Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz

DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti ittifakının Düzce Belediye Başkan Adayının DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın da katılımıyla Cuma günü açıklanacak.

Üç Partinin Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz
8.02.2024 - 17:52
Güncelleme 8.02.2024 - 17:58
Haber Merkezi

Üçlü ittifakının Düzce Belediye Başkan Adayının Murat Caymaz olarak açıklanması bekleniyor.  
31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerinde öncesinde partilerin adayları belirlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve DEVA Partisi Düzce’de ittifak yaparak 3 parti tek aday çıkarma kararı aldı.
ADAY TANITIMI İÇİN ALİ BABACAN DÜZCE’YE GELİYOR!
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın da katılımıyla 3 partinin ortak adayı yarın düzenlenecek olan aday tanıtım lansmanında açıklanacak. Program saat 11’de parti binasında gerçekleştirilecek.
DEVA Partisi Düzce Kurucu İl Başkanı Murat Caymaz,
KİMDİR?
1982 yılında Düzce'de doğdu.
İlk ve orta öğrenimini Köprübaşı İlköğretim Okulunda, Lise öğrenimini Düzce Endüstri Meslek Lisesi Harita ve Kadastro Bölümünde bitirdi. Ardından Düzce Üniversitesi Harita - Kadastro Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Toplam Kalite Yönetimi bölümünde Uzman Kalite Yöneticisi olarak, Bilim Uzmanı unvanıyla tamamladı. Caymaz 2002 yılından bu yana özel sektörde faaliyet gösteren Platin Harita ve Kadastro, Ulusal Tarım - Botanik San.Tic. , Platinium Yapı İnşaat San.Tic. ve Lizay Kuyumculuk şirketlerinde iş adamı olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Özel sektörde faaliyet gösterdiği süre içerisinde çok sayıda şehir planlama, imar uygulaması, altyapı ve üstyapı projelerini yürüttü.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar