• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzcespor’da Kayyum Heyeti Görevine Başladı

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu’nun geçtiğimiz hafta içerisinde Yeni Kayyım Başkanı olarak ataması yapılarak göreve geldiği günden sonra oluşan Yeni Kayyım Heyeti’nde geçmiş dönemde hem kulüp başkanlığı hemde yöneticilik yapmış isimler yer aldı.

Düzcespor’da Kayyum Heyeti Görevine Başladı
17.11.2023 - 12:41
Güncelleme 17.11.2023 - 14:02
Haber Merkezi

Bu isiler ise şu şekilde açıklandı; Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu, Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Köse, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, İş İnsanı ve Eski Düzcespor Kulüp Başkanı Mehmet Saygun, İş İnsanı Selahattin Kudu, Mali Müşavir Cihat Çelik ve İş İnsanı Mert Cansu Coşkun olmuştur.

Yeni Kayyım Heyetimiz görev dağılımını kendi arasında yaptıktan sonra kulübümüz hakkında ki son çalışmaları ve detaylı bilgilendirmeyi ileri ki günlerde yapılması planlanan toplantıda kamuoyuna sunacaklardır.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar