• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Bilek Güreşi’nde Sporcularımızdan Madalya

Okul Sporları Bilek Güreşi Genç A (Kız– Erkek) Grup Yarışmaları Zonguldak’ta tamamlandı.

Bilek Güreşi’nde Sporcularımızdan Madalya
4.03.2024 - 14:28
Güncelleme 4.03.2024 - 14:47
Haber Merkezi

24-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Zonguldak’ta yapılan Okul Sporları Bilek Güreşi Genç A (Kız– Erkek) Grup yarışmaları seçmelerine Milli Takım antrenörü Ali Günaçtı, Beden Eğitimi öğretmenleri Nuray Hasdemir ve İrem Civri eşliğinde ilimizden sporcularımız katıldı.

İlimiz sporcuları Yavuz Sultan Selim MTAL öğrencisi Yunus Emre Üstünel Sağ Kol 80 kg da bölge birincisi, Akçakoca Nene Hatun MTAL öğrencisi Berrak Dilay Top Sol Kol 75+ kg da bölge üçüncüsü ve Sağ Kolda bölge ikincisi, Akçakoca Nene Hatun MTAL öğrencisi Göksu Uğurlu 65kg da Sol Kol ve Sağ Kol bölge üçüncüsü, Düzce Spor Lisesi öğrencisi Ebrar Bekar 60kg da Sağ Kol bölge dördüncüsü, 15 Temmuz Anadolu Lisesi Öğrencisi Berat Karaca 60kg da Sol Kol bölge üçüncüsü, Akçakoca Lisesi öğrencisi Batuhan Ateş 60 kg da Sağ Kol bölge dördüncüsü oldu.

Grup yarışmaları sonucu sporcularımızdan Yunus Emre Üstünel ve Berrak Dilay Top 23 Martta yapılacak olan Bilek Güreşi Genç A (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar