• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Düzce’yi İzmir’e Taşıdık

4 Mevsim muhteşem doğası, kültürel mirasları ve aksiyon dolu aktivite alanlarıyla Yakın Karadeniz’in incisi Düzce, İzmir’de düzenlenen 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nda yerini aldı.

Düzce’yi İzmir’e Taşıdık
8.12.2023 - 11:48
Haber Merkezi

İzmir’de düzenlenen 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nın birinci gününde, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat ve kurum yetkilileri ile birlikte stant açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformlarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Odamız Düzce’mizin tarihsel ve kültürel değerlerini dünyaya tanıtmaya devam ediyor.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcımız İbrahim Canpolat ziyaretçilere Düzce’mizin coğrafi işaretleri ürünlerinden biri olan Konuralp Pilavını ikram etti.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar