• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

“ Güçlü adımlarla Geliyoruz”

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, “ Güçlü adımlarla Geliyoruz” “İYİ Parti Düzce Belediyesi Başkanı adayı Mehmet Keleş istişare toplantısı sonrasında sokak gezisine çıkarak gövde gösterisine çıktı.

“ Güçlü adımlarla Geliyoruz”
29.01.2024 - 09:32
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş İstişare toplantısı sonrasın bir değerlendirmelerde bulundu.

Keleş  “ İstişare Kurulu Toplantısı sonrası sokak gezisine çıktık. Partimizin seçim politikaları ve kazanma yolunda güçlü adımlar atmak üzere sizlerle yüz yüze buluşup, Düzce’mizin ihtiyaçlarını yerinde görmek ve doğrudan sizlerden gelen talepleri dinlemek bizim için büyük bir önem taşıyor.

Sokak sokak, ev ev dolaşarak, sizlerin günlük yaşamınıza dokunabilmek, sorunlarınızı dinleyerek çözüm yollarını birlikte bulmak amacıyla buradayız. Her birinizin görüşleri bizim için değerlidir ve bu süreçte birlikte çalışarak, Düzce’mizi daha yaşanabilir kılma yolunda adımlar atacağımıza olan inancımızı bir kez daha

vurguluyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimlerle, daha sağlıklı, güvenli ve gelişmiş bir Düzce için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz.”


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar