• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Motosikletli kuryelerden Keleş’e Özel İlgi

İyi Parti Düzce Belediye başkan adayı Mehmet Keleş’in sosyal medyada yayınladığı kuryelerin sorunlarına yönelik çağrısına kuryeler büyük ilgi gösterdi.Kuryelerin trafikte yaşadığı sorunlara yönelik yaptığı açıklama sonrası motosiklet li kuryeler tarafından iyi parti il başkanlığında ziyaret gerçekleşti.

9.02.2024 - 21:00
Haber Merkezi

Yoğun mesailerinden dolayı gece geç saatlerde gerçekleşen ziyarette kuryelerin gerek ulaşım yönünden gerekse çalışma koşulları yönünden yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.
İyi Parti Belediye başkanı Mehmet Keleşin, gerek pandemi döneminde gerekse Kahramanmaraş depremlerinde kuryelerin ne kadar önemli bir görevi üstlendiğinin altını çizdiği toplantı mesleğin önemli temsilcileri hazır bulundu.

İyi Parti Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İyi parti İl başkanı Yunus Özay Er, Karadeniz Motosikletli Kuryeler Federasyonu (KARMOKFED)  başkanı Nailcan Koca, Düzce Motosikletli Kuryeler derneği (DÜMOKDER) başkanı Fatih Yerlikaya’nın hazır bulunduğu toplantıda kuryelerin sorunları masaya yatırıldı.
KARMOKFED Başkanı Nailcan Koca bozuk satıhlı yollar, trafiğe kapalı alanlarda ki paket teslimi, sokak hayvanları ve çift yönlü yollarda ki problemler başta olmak üzere bir çok konuda mesleğe yönelik sıkıntıların özetlendiği bir çalışmayı Belediye başkanı adayı Mehmet Keleş’e teslim etme şansı buldu.

Motokuryelerin sorunlarını dikkatle dinleyen Keleş; “ Ben de bir motosiklet kullanıcısıyım. Motosikletli kuryelerin nasıl bir tehlikeli iş yaptıklarının bilincindeyim. Bizim soğuk veya yağışlı diye sokağa bile çıkamadığımız zamanlarda dahi motokuryelerin nasıl bir çalışma içinde olduklarını görüyorum. Bu mesleğin gereken değeri görmesi ve can güvenliğinin sağlanması adına üzerime düşen tüm görevleri yapacağımdan emin olabilirsiniz” dedi..


Editör: Ç. Resuloğlu
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar