• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

METİN CEBECİ SEÇİM OFİSİNİ AÇTI

İyi Parti Cumayeri Belediye başkan adayı Metin Cebeci seçim ofisini açtı. 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler öncesi adayların hazırlıkları sürüyor.

METİN CEBECİ SEÇİM OFİSİNİ AÇTI
16.02.2024 - 22:11
Güncelleme 16.02.2024 - 23:03
Haber Merkezi

Mehmet Akif Mahallesi Fevzi Çakmak caddesinde açılan seçim bürosuna, İyi Parti il başkanı Yunus Özay Er, İyi Parti Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş, İyi Parti Cumayeri ilçe başkanı Sunay Yaldız, Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir ve İyi Parti Beyköy belde belediye başkan adayı Hatice Kudal,  partililer ve Cumayeri’li vatandaşları katıldı.
 
Açılışta konuşan İyi Parti Düzce belediye başkan adayı Mehmet Keleş “ Metin Cebeci çok başarılı, zeki ve cömert bir arkadaşımızdır. Kendisine güvenimiz tamdır. Yeni bir adam çıktı ortaya ve yeni şeyler söylüyor. Eskileri bir kenara bırakıyoruz. Üçüncü yol Cumayeri’nde de açılacak ve İyi Parti seçimleri kazanacak” dedi.

Cumayeri Belediye Başkan adayı Metin Cebeci “ Burada gördüğümüz eksikler var. Bu eksikleri giderebilmek için yola çıktık. Yaptığımız işleri bir defa da kalıcı olarak yapabilmek için yola çıktık. Uzun yıllar yurtdışında yaşamış biri olarak gördüğümüz hizmetleri ilçemize getirmek istiyoruz. Her gelen belediye başkanı bir önceki başkanın yaptıklarını yıkıp yerine yeni bir şeyler yapmış. Buna artık bir dur demek lazım. Biz kalıcı eserler bırakmak için yola çıktık. Bizim hedefimiz Cumayeri’nde standartları yükseltmektir. Bunu yapacağımıza inancımız tamdır” dedi.
 


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar