• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

KELEŞ GÜNÜN HER SAATİNDE SAHADA

İyi Parti Düzce belediye başkan adayı Mehmet Keleş saha seçim çalışmalarına günün her saatinde devam ediyor.

KELEŞ GÜNÜN HER SAATİNDE SAHADA
28.02.2024 - 11:39
Haber Merkezi

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti adayı olan önceki dönem belediye başkanı Mehmet Keleş tüm enerjisi ile saha çalışmalarına devam ediyor. Başkan Keleş ve meclis üyesi adayları günün  ilk saatlerinde başladıkları esnaf ve çalışan görüşmelerine akşamları ise kahvehane ziyaretleri ile devam ediyorlar.

Örma Tekstil ve Burcu Tekstil fabrikalarında çalışanlarla bir araya gelerek iyi çalışmalar dileklerini sunarak güne başlayan Başkan Keleş, akabinde İŞ- Kur İl müdürlüğü ve Sedaş İl Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdi.

İyi Parti İl teşkilatının da yakından takip ederek destek verdiği saha çalışmaları hastane caddesinde esnaf ziyareti ile devam etti.

Ziyareti esnasında bir vatandaşın sorusu üzerine “Şu kapıdan baktığınız zaman sokakta gördüğünüz her şey bizim zamanımızda yapıldı. Kaldırım, Yol, Ağaçlandırma, Duraklar hepsini biz yaptık. Bir de tabi göremedikleriniz var o da alt yapı. Bu yolun altındaki su, doğalgaz, kanalizasyon vs. Yıkılıp söküldüğü için göremediğiniz aydınlatma direkleri de var. Bu şehirde 192 adet projenin kurdelesini kestik.

Tüm bunları 8,5 yılda yaptık. Bizim yapıp açtığımız yerleri tekrar açarak hizmet adamı da olunmaz, proje adamı da olunmaz. Reklamınız icraatınızdan büyükse yanlışınız var demektir. Belediye başkanını reklamlar başarılı yapmaz, hizmet başarılı yapar.” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar