• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

BOĞAZ İÇİ BELEDİYESİ, KÜTÜKOĞLU İLE BÜYÜMEYE HAZIRLANIYOR

Yeniden Refah Partisi Boğaziçi Beldesi Başkan Adayı Mehmet Kütükoğlu Boğaziçi Beldesini karış karış geziyor.

BOĞAZ İÇİ BELEDİYESİ, KÜTÜKOĞLU İLE BÜYÜMEYE HAZIRLANIYOR
15.12.2023 - 23:26
Haber Merkezi

Boğaziçi'nin sevilen iş insanı Mehmet Kütükoğlu, Yeniden Refah Partisi çatısı altında Boğaziçi Belde Belediye Başkanlığı için mücadeleye soyundu. Kütükoğlu, Boğaziçi'nde yaşayan her bireyin kendisi için bir anne, bir kardeş olduğunu belirterek, "Ben Boğaziçi'nin bir parçasıyım. Dolayısıyla büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpmek için kapılarındayım." dedi.

Boğaziçi Belde Belediye Başkanlığı için değişim ve refahın kapılarını aralayan Kütükoğlu, şu sözlerle halkına seslendi: "Boğaziçi Beldesi yeniden refah bekliyor. Değişim istiyor, daha refah hizmetler bekliyor ve daha kaliteli bir yaşam arzuluyor. Genel Başkanımız Fatih Erbakan'ın ifade ettiği gibi, tüm Türkiye'yi yeniden refaha

çıkarmak istiyoruz. Ben de Düzce'de, Boğaziçi'nde daha refah bir Boğaziçi için var gücümle çalışacağım."
Kütükoğlu, daha gelir getiren projeler üzerinde çalıştıklarını ve daha çok spor yapan, çocukları düşünen bir Boğaziçi için çaba harcadıklarını vurguladı. "Boğaziçi adının büyüklüğünü tüm Düzce'ye ve Türkiye'ye anlatacağız. Bize güvenin, birlikte daha refah bir Boğaziçi inşa edelim." diyen Kütükoğlu, halkına daha iyi bir gelecek vaadiyle yola çıktı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar