• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Kadınlar sordu Davut Güloğlu cevaplandırdı

Yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye başkan adayı olan Davut Güloğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Düzcelilerle buluşmaya devam ediyor.

Kadınlar sordu Davut Güloğlu cevaplandırdı
3.02.2024 - 14:58
Haber Merkezi

 Bu çerçevede gündüzleri cadde ve sokakları gezen Davut Güloğlu, akşamları ise kendisini davet eden Düzcelilerin evlerine konuk oluyor. Ev sohbetlerinde Düzcelilerin merak ettiği konulara açıklık getiren Davut Güloğlu, projelerini de anlatıyor. 

Yerel seçimlere hızla yaklaşılırken Yeniden refah Partisi ve belediye başkan adayı Davut Güloğlu, çalışmalarına hız verdi. Bu çerçevede Gündüzleri cadde cadde, sokak sokak Düzcelilerle buluşan Davut Güloğlu, akşamları ise kendisini çay içmeye davet eden Düzcelilerin evlerine konuk oluyor. Akşam sohbetlerinde ise belediye başkan adayı Davut Güloğlu, Düzcelilerin sorunları yakından dinleyerek çözüm önerilerini not alıyor. Ayrıca Yeniden Refah Partisi belediye başkan adayı Güloğlu, Düzce için hazırladığı projelerini de anlatarak Düzcelilerden destek istiyor. 

Davut Güloğlu’nun evlerinde gören vatandaşlar ise hem hatıra fotoğrafı çektiriyor hem de destek sözü veriyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar