• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Yeniden Refah’tan bir bomba daha

Yeniden Refah Partisi, yerel seçimler için bomba adayları çıkartmaya devam ediyor.  Yığılca aday,ı ilçeye döneminde doğalgaz getiren ve park kazandıran başarılı belediye başkanlığı yapan Muzaffer Yiğit oldu.

Yeniden Refah’tan bir bomba daha
16.02.2024 - 11:19
Haber Merkezi

Yaklaşan yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi, halktan gelen talepleri dinleyerek vatandaşa en güzel hizmeti yapacak isimlerle seçimlere girmek için en doğru adayları belirlemeye devam ediyor. Bu çerçevede Yeniden Refah Partisi Yığılca’da geçmiş dönemde de başarılı belediye başkanlığı yapan Muzaffer Yigit’i belediye başkan adayı olarak açıkladı. Sabahattin Keskin ile Muzaffer Yiğit’in aday adayı olduğu ilçede yapılan mülakatlar sonucunda Muzaffer Yiğit’in Yeniden refah Partisi Yığılca Belediye başkan adayı olmasına karar verildi.  

Yerel seçimlere 2 aydan az bir süre kala siyasi partilerin ilçe belediye başkan adayı belirleme süreci devam ediyor. Bu çerçevede 31 Mart 2024 seçimlerine iddialı giren ve vatandaşların yoğun teveccüh gösterdiği Yeniden Refah Partisi, Yığılca Belediye başkan adayı olarak daha önce ilçede başarılı yönetim sergileyen Muzaffer Yiğit ile gidecek. Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanlığı’na Yığılca İlçe Başkanı Taner Taşcan ve ilçe koordinatörü Volkan Baytimur ile birlikte gelen Muzaffer Yiğit ve Sabahattin Keskin İl Başkanı Musa Peltek ve aday belirleme komisyonu tarafından mülakata alındı. Yapılan değerlendirme sonucunda Muzaffer Yiğit Yığılca Belediye başkan adayı olması kararlaştırıldı. Kararın ardından Muzaffer Yiğit resmi başvurusunu yaptı.

İl Başkanı Musa Peltek, Yigit'in başvurusunu kabul ederek yaptığı açıklamasında; “Muzaffer Yiğit başkanım daha önce ilçede başarılı bir yönetim sergileyerek belediye başkanlığı yapmıştı. Bu çerçevede milli görüş iradesiyle ahlaklı belediyecilik şiarıyla seçimlere giren Yeniden Refah Partisi’nden adaylık başvurusunu yaptı. Millî görüş belediyesini inşallah Yığılca'da kazanarak ahlaklı belediyeciliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu çerçevede başvurusunun ve adaylığının Yığılca'ya, Düzcemize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Muzaffer Yiğit, resmi başvurusunu yaptı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar