• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Gümüşova’ya öğretmen eli

Yaklaşan yerel seçimler için Yeniden Refah Partisi ilçelerde Belediye başkanı olacak isimleri belirlemeye devam ediyor. Yapılan çalışmalar ve istişareler sonucunda Fizik Mühendisi ve Fizik Öğretmeni Mustafa Çavuş, Gümüşova Belediye başkan adayı oldu.

Gümüşova’ya öğretmen eli
16.02.2024 - 23:11
Haber Merkezi

Yaklaşan yerel seçimler için Yeniden Refah Partisi aday belirleme sürecini hızla devam ettiriyor. Bu çerçevede 31 Mart seçimleri için merkez ile birlikte 6 ilçe 1 beldede belediye başkan adaylarını açıklayan Yeniden refah Partisi Gümüşova ilçesinde ise Fizik Mühendisi ve Öğretmeni Mustafa Çavuş’u belediye başka adayı olarak belirledi. İlçe ve İl teşkilatlarının yaptığı uzun mülakatlar sonucunda yapılan aday adaylığı başvuruları

arasından yapılan seçimle Mustafa Çavuş’un Yeniden Refah Partisi Gümüşova belediye başkan adayı olması kararı verildi.

Mustafa Çavuş, İl Başkanı Musa Peltek’e başvuru belgelerini teslim ederek, 31 Mart seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Gümüşova belediye başkan adayı oldu.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar