• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
>

Yandan Düzceli başkan adayı haddini bil…

31 Mart yerel seçimlerinde iddiasını ortaya koyarak yeniden refah partisinin Düzce belediye başkan adaylığını açıkladığı sanatçı Davut Güloğlu…

Yandan Düzceli başkan adayı haddini bil…
5.03.2024 - 21:56
Güncelleme 6.03.2024 - 18:46
Haber Merkezi

Düzceliyi sanatçıya aç , hasret görüp sahaya inip tav edeceğini düşündün. Ama öyle olmadığını görünce de önce DÜZCE BASININA İFTİRA ATTIN, hem de hepsine .. sonra da iki soru soran vatandaşa  hazmedemedin.
Burası korumaların olduğu konser sahnesi değil Davut efendi, burası halk arenası .. Eğer arenaya indiysen istemediğin yerden de gelse sorulara da katlanacak ve HALKA HİZMET HAKKA HİZMET anlayışını bir an olsun aklından çıkarmayacaksın . Bırak hizmeti daha soruya tahammülün yoksa o zaman gidip stüdyoda şarkı söylemeye devam edip , Düzce belediyesinin düzenleyeceği festivallerde şarkılarını söyleyeceksin .
Düzce gurur duyacağı güzel işlere imza atan sanatçılarına elbette sahip, ama hiç birinde kibir yok , memleketleri olan Düzce sevdasını da her zaman dile getirmişlerdir. Çiğdem Batur , Cem Gelinoğlu , Feyyaz yiğit ve dahası .. sen Düzcelilik nedir çok zor öğrenirsin . Düzcelilik 72 milletten insanla aynı şehirde huzurla yaşayabilmektir. Düzcelilik haramı helali bilmektir .
Düzcelilik her alanda şehrini temsil edebilmektir . Düzcelilik çalışkanlıktır . Düzcelilik dışarıdan gelene de misafirperverlik etmektir .. amma sen dün daha bu şehre gelip başkanlığa aday olacaksın , sonra da bugün vatandaşına posta koyacaksın, basınına iftira atacaksın.. bir de başkan olsan demek basına neler yapacaksın
Sana bu Düzceliler 31 Mart akşamı çok güzel cevabını da verir , haddini de bildirir . Düzceliyim diyorsun ya , aha da buraya yazıyorum . 1 Nisan da bu şehri arkana bakmamak üzere terkedersin.Bir daha da Düzce’ye gelmezsin. Ben 48 yaşında bir Düzceli olarak nedense adaylığından sonra Düzce ve Akçakoca da uzun süre kaldığını ! Duyduk. Demek ki bunca yıl bir yerde söyleme gereği bile duymamışsın .
DÜZCELİ olunmaz DÜZCELİ doğulur.
Sayın Fatih ERBAKAN beye açık davetim;

Sayın genel başkan siz bu millete babanızın emanetisiniz , davanız da babanızın size emanetidir . Sizinle ve partinizle yazdıklarımın bağdaştırılmasını asla istemem . Ama bir Düzceli ağabeyiniz olarak söylemek isterim ki , adayınızın kendini bilmez konuşmaları , ithamları ve vatandaşa olan gereksiz yükselmeleri nedeniyle geçmişte Düzce halkında ayrı yeri olan davanızı hezimete uğratacaktır . Bu nedenle gelin adayınızın adaylığını düşürün. Düşürün ki sonraki seçimlerde partinize destek verecek vatandaşları küstürmeyin. Eğer düşürmezseniz partinize de mal olacağını bilmenizi isteriz .
Düzceli iyiliği de yanlışı da unutmaz ve sandıkta demokrasi şöleni içinde herkese hakettiğini vermesini daima bilmiştir .
Partinize ve şahsınıza önümüzdeki seçimlerde ( Düzce hariç ) başarılar dilerim.
Not: Düzcede partisine ve davasına gönül vermiş tüm hemşehrilerimi tenzih ederim. Haklarını helal etsinler lütfen , ama bu densizliğe cevap verilmeliydi kusura bakmasınlar .
Not: tüm Düzceli basın mensuplarına da çağrım , bu saatten sonra Davut Güloğlu nu haber yapmayın. Ve de haklarınızı ona helal etmeyin .

Fethi Resuloğlu
      Yazar


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Gazete Efsane (www.duzcegazeteefsane.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar